KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14419024
*
nr 1441 9024
Carl Michael Lundberg
(f. 1972), Sverige
Signerad, daterad -12, akvarell, yttermått inklusive ram: 42x32 cm
Carl Michael Lundberg, svensk bildkonstnär född 1972.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 10 januari 2022
kl 18:07:59
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/1 07:53:19
1
100 kr
10/1 17:57:29
2
200 kr
10/1 17:59:35
3
350 kr
10/1 18:00:51
2
350 kr
10/1 18:00:51
3
350 kr (Budbetjänt)
10/1 18:01:25
2
400 kr
10/1 18:02:09
3
450 kr
10/1 18:03:00
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Carl Michael Lundberg
Carl Michael Lundberg, svensk bildkonstnär född 1972.
Läs mer om Carl Michael Lundberg
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller carl michael lundberg svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
1005 Akvarell
Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, akvar..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:01
-
1008 Akvarell
Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, dater..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:06
-
6193 Akvarell
I W Sweeting. Signerad, daterad 1880, landskap med..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:57
-
6195 Akvarell
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, stilleben. Ak..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:02
-
5086 Akvareller
3 st, R Chazarian, Studio Teheran 1950-tal, ytterm..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:06
-
5376 Blandteknik
2 st, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerade HZ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:25
*
Carl Michael Lundberg
Carl Michael Lundberg, svensk bildkonstnär född 1972.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Carl Michael Lundberg
nr 1441 9024
Carl Michael Lundberg
(f. 1972), Sverige
Signerad, daterad -12, akvarell, yttermått inklusive ram: 42x32 cm
Carl Michael Lundberg, svensk bildkonstnär född 1972.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 10 januari 2022 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/1 07:53:19 | 1 | 100 kr |
10/1 17:57:29 | 2 | 200 kr |
10/1 17:59:35 | 3 | 350 kr |
10/1 18:00:51 | 2 | 350 kr |
10/1 18:00:51 | 3 | 350 kr (Budbetjänt) |
10/1 18:01:25 | 2 | 400 kr |
10/1 18:02:09 | 3 | 450 kr |
10/1 18:03:00 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Carl Michael Lundberg
Carl Michael Lundberg, svensk bildkonstnär född 1972.Läs mer om Carl Michael Lundberg
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller carl michael lundberg svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
1005 Akvarell
Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, akvar..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:01 -
1008 Akvarell
Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, dater..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:06 -
6193 Akvarell
I W Sweeting. Signerad, daterad 1880, landskap med..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:57
-
6195 Akvarell
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, stilleben. Ak..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:02 -
5086 Akvareller
3 st, R Chazarian, Studio Teheran 1950-tal, ytterm..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:06 -
5376 Blandteknik
2 st, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerade HZ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:25